<<   Haberler  >>
 
 

Web Sitemiz Yenilendi...

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel trendlere uygun bir web sitesi hazırladık.

Firmamızın faaliyetlerini, en son yapılan çalışmalarını, tamamlanan projeleri web sitemizden takip edebilir, görüş öneri ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

 

             
 

İran İş Gezisi

İranlı iş adamlarımızın daveti üzerine, çeşitli görüşmeler, bilgi alış verişi ve ürün pazarlama konularında verimli bir iş gezisini tamamladık.

Çağımızın son teknolojisi ürünlerimizle ilgili çeşitli bağlantılar kurduk. Meslektaşlarımızı bizde, Güzel ülkemize davet ettik.

 

             
     
 

Yeni ürün kataloğumuzda her Endüstriyel Mutfağın ihtiyacı olan, hamur yoğurma makinaları, planet mikserler, et kıyma makinaları, soğan ve sebze doğrama makinaları, hamur açma makinası, patates dilimleme makinası, tulumba tatlı makinası ve öğütücü gibi endüstriyel mutfak makinalarını bulabilirsiniz.

Ürün katoloğumuzu  "E-KATOLOG"  linkinden görüntüleyebilirsiniz. Yine  "KATOLOG İNDİR"  linkimizden katoloğu indirebilirsiniz.