.

Firma Profili

 

 

 

ARSEL MUTFAK; Konya'da uzun yılalrdır Endüstriyel Mutfak ekipmanları üretim ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 30 yılı aşan bir zaman içerisinde Endüstriyel Mutfak ekipmanları alanında kendini kanıtlayan bir firma olmuştur.


Endüstriyel Mutfak ekipmanları alanında Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi kendisine ilke edinen "Arsel Mutfak" Müşterisine Kaliteli Makina ve ekipmanı, en ekonomik şartlarda sunmayı amaçlamıştır.


Üretimini yaptığımız Makina ve ekipmanlarımıza, satış ve satış sonrasında da toplam kalite anlayışı uygulanmaktadır. Biz, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve üretim kalitesinde gösterdiğimiz titizliği ve mükemmeliyeti sürekli muhafaza etmekteyiz.


İmalat ve Pazarlamasını yaptığımız Endüstriyel Mutfak ekipmanları İçinde;


Hamur yoğurma makinası, et kıyma makinası, patates dilimleme makinası, soğan doğrama makinası, sebze doğrama makinası, öğütücü, planet mikser ve diğer endüsriyel mutfak makina ve ekipmanları yer almaktadır.


Endüstriyel Mutfak ekipmanları sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak ismimizin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, makinalarımıza ihtiyaç duyulduğunda, akla ilk gelen isimlerden biri olmak öncelikli hedefimizdir.


kıyma makinası imalatı, konya kıyma makinesi, soğutmalı kıyma makinesi fiyatları, kıyma makinası imalatcısı, kıyma makinesi imalatçıları, hamur yoğurma makinası, soğan doğrama makinası, sebze doğrama makinası, ceviz fındık öğütücü, patates dilimleme makinası, hamur açma makinası, planet mikser, kıyma makinası, hamur yoğurma makinası, planet mikser imalatı, hamur açma makinası, ceviz fındık öğütücü, patates dilimleme makinası, soğan sebze doğrama makinası, soğan sebze doğrama makinası, planet mikser, hamur yoğurma makinası, Patates Dilimleme makinası, soğutmalı kıyma makinası